1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
WhiteLine
Aktiviteti i fundit:
29 Janar 2023
Anëtarësuar:
9 Prill 2010
Postimet:
730
Pëlqimet:
59
Pikë nga trofetë:
58
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Dhjetor 1989 (Mosha: 33)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Prishtinë

Shpërndaje faqen

WhiteLine

Anëtar i Njohur, Mashkull, 33, nga Prishtinë

WhiteLine për herë të fundit ishte:
29 Janar 2023