1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Walter Red
Aktiviteti i fundit:
2 Shtator 2021
Anëtarësuar:
7 Gusht 2021
Postimet:
7
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Maj 1999 (Mosha: 24)
Vendndodhja:
area 61

Shpërndaje faqen

Walter Red

Anëtar, Mashkull, 24, nga area 61

None 13 Gusht 2021

Walter Red për herë të fundit ishte:
2 Shtator 2021