1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
vrifaj
Aktiviteti i fundit:
11 Shtator 2019 në ora 13:10
Anëtarësuar:
8 Mars 2011
Postimet:
149
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Albania
Profesioni:
IT

Shpërndaje faqen

vrifaj

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Albania

What goes around, comes back around. 11 Tetor 2013

vrifaj për herë të fundit ishte:
11 Shtator 2019 në ora 13:10