1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të *VLORI*

 1. *VLORI* liked DardanDaci's post in the thread cPanel Unlimited Web Hosting 80% Zbritje Verore.

  Pershendetje DEDI.AL Oferta verore sepciale Keni ndonjë pyetje ? Kontaktoni me ne https://my.dedi.al/submitticket.php DediNetworks...

  30 Korrik 2020 në ora 15:16
 2. *VLORI* u përgjigjë tek tema Ndihmë FIFA 20 PS4 FREE ?.

  Per momentin ne store e ke me lirim diku 11-12$ eshte ta blesh.

  29 Korrik 2020 në ora 22:31
 3. *VLORI* u përgjigjë tek tema UDEMY Kurse Falas per kohe te limituar (Update i perditshem).

  https://www.udemy.com/course/beginners-guide-to-creating-basic-logos-with-free-software/?couponCode=50064FEB133119794BCC...

  29 Korrik 2020 në ora 16:24
 4. *VLORI* u përgjigjë tek tema UDEMY Kurse Falas per kohe te limituar (Update i perditshem).

  https://www.udemy.com/course/network-protocol-ethical-hacking-course/?couponCode=NUMAB-1...

  28 Korrik 2020