1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following *VLORI*

 1. damiano.saliasi

  Anëtar
  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 2. ejlona

  Anëtar, 23
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 3. Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 19
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
 4. p'laaY [B]'ooy'S

  Anëtar Aktiv, 28, nga amerik
  Postimet:
  257
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 5. tres-Power

  Anëtar, Mashkull, 23
  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 6. [email protected](wetima)

  Anëtar, Mashkull, 23
  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
 7. wehax

  Anëtar, Mashkull, 24
  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21