1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Vllaznim Samadraxha
Aktiviteti i fundit:
19 Dhjetor 2015
Anëtarësuar:
24 Shtator 2013
Postimet:
24
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Janar 1988 (Mosha: 35)
Vendndodhja:
Banje-Malisheve
Profesioni:
Mesimdhenes

Shpërndaje faqen

Vllaznim Samadraxha

Anëtar, Mashkull, 35, nga Banje-Malisheve

Nëse pyet, do te jesh budalla për 5 minuta, nëse nuk pyet, do të jesh budalla për tërë jetën. 1 Mars 2015

Vllaznim Samadraxha për herë të fundit ishte:
19 Dhjetor 2015