1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Vlersonhaliti
Aktiviteti i fundit:
10 Nëntor 2018
Anëtarësuar:
26 Korrik 2015
Postimet:
11
Pëlqimet:
17
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
24 Mars 1997 (Mosha: 21)
Vendndodhja:
Ferizaj
Profesioni:
Inxhinier i Softuerit

Shpërndaje faqen

Vlersonhaliti

Anëtar, Mashkull, 21, nga Ferizaj

Vlersonhaliti për herë të fundit ishte:
10 Nëntor 2018