1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Vladimir Odeja
Aktiviteti i fundit:
17 Dhjetor 2018
Anëtarësuar:
18 Mars 2017
Postimet:
26
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Tetor 1965 (Mosha: 55)

Shpërndaje faqen

Vladimir Odeja

Anëtar, Mashkull, 55

Vladimir Odeja për herë të fundit ishte:
17 Dhjetor 2018