1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Visii
Aktiviteti i fundit:
18 Janar 2021
Anëtarësuar:
24 Tetor 2015
Postimet:
83
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
23
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Shkurt 1989 (Mosha: 32)
Vendndodhja:
Italy Ragusa
Profesioni:
Deputet :p

Shpërndaje faqen

Visii

Anëtar Fillestar, Mashkull, 32, nga Italy Ragusa

www.fk-bylis.blogspot.com 26 Tetor 2015

Visii për herë të fundit ishte:
18 Janar 2021