1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
viS
Aktiviteti i fundit:
17 Janar 2012
Anëtarësuar:
5 Tetor 2010
Postimet:
418
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Ditëlindja:
29 Dhjetor 1993 (Mosha: 27)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Luzern City.
Profesioni:
Graphic Designer

Shpërndaje faqen

viS

Anëtar Aktiv, 27, nga Luzern City.

viS për herë të fundit ishte:
17 Janar 2012