1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Vilispici
Aktiviteti i fundit:
12 Shtator 2019 në ora 22:50
Anëtarësuar:
7 Maj 2018
Postimet:
10
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Prill 1989 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

Vilispici

Anëtar, Mashkull, 30

Vilispici për herë të fundit ishte:
12 Shtator 2019 në ora 22:50