1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Vigan Morina
Aktiviteti i fundit:
7 Nëntor 2018
Anëtarësuar:
3 Gusht 2015
Postimet:
64
Pëlqimet:
5
Pikë nga trofetë:
23
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
16 Shtator 1999 (Mosha: 23)
Vendndodhja:
Pejë
Profesioni:
IT

Shpërndaje faqen

Vigan Morina

Anëtar Fillestar, Mashkull, 23, nga Pejë

Single 25 Shkurt 2016

Vigan Morina për herë të fundit ishte:
7 Nëntor 2018