1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Versi
Aktiviteti i fundit:
9 Prill 2021
Anëtarësuar:
19 Dhjetor 2012
Postimet:
262
Pëlqimet:
32
Pikë nga trofetë:
38
Gjinia:
Mashkull

Shpërndaje faqen

Versi

Anëtar Aktiv, Mashkull

Self Made Millionaire 22 Tetor 2015

Versi për herë të fundit ishte:
9 Prill 2021