1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
vegeta
Aktiviteti i fundit:
25 Janar 2020
Anëtarësuar:
19 Janar 2010
Postimet:
136
Pëlqimet:
115
Pikë nga trofetë:
53
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Shkurt 1990 (Mosha: 33)
Vendndodhja:
Shkup - Maqedoni
Profesioni:
Web Developer

Shpërndaje faqen

vegeta

Anëtar Aktiv, Mashkull, 33, nga Shkup - Maqedoni

vegeta për herë të fundit ishte:
25 Janar 2020