1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Vedat I.
Aktiviteti i fundit:
6 Korrik 2020
Anëtarësuar:
9 Shtator 2015
Postimet:
53
Pëlqimet:
9
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull

Shpërndaje faqen

Vedat I.

Anëtar Fillestar, Mashkull

I'm going to succeed because I'm crazy enough to think I can. 17 Korrik 2016

Vedat I. për herë të fundit ishte:
6 Korrik 2020