1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
VDesign
Aktiviteti i fundit:
20 Janar 2020 në ora 22:16
Anëtarësuar:
30 Nëntor 2015
Postimet:
31
Pëlqimet:
17
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Maj 1998 (Mosha: 21)
Profesioni:
Dizajner

Shpërndaje faqen

VDesign

Anëtar, Mashkull, 21

VDesign për herë të fundit ishte:
20 Janar 2020 në ora 22:16