1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
vatan11
Aktiviteti i fundit:
18 Tetor 2016
Anëtarësuar:
9 Prill 2014
Postimet:
47
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
23
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Nëntor 1990 (Mosha: 32)

Shpërndaje faqen

vatan11

Anëtar, Mashkull, 32

vatan11 për herë të fundit ishte:
18 Tetor 2016