1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Valonsen
Aktiviteti i fundit:
22 Nëntor 2020
Anëtarësuar:
25 Janar 2017
Postimet:
93
Pëlqimet:
8
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Prill 1986 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

Valonsen

Anëtar Fillestar, Mashkull, 35

valondemaku ne snap muj met tregu naj sen 20 Shkurt 2019

Valonsen për herë të fundit ishte:
22 Nëntor 2020