1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ValonnMehmeti
Aktiviteti i fundit:
14 Maj 2014
Anëtarësuar:
12 Nëntor 2012
Postimet:
266
Pëlqimet:
5
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 2

Ditëlindja:
22 Maj 1998 (Mosha: 22)
Vendndodhja:
Mitrovicë
Profesioni:
Dizajner.

Shpërndaje faqen

ValonnMehmeti

Anëtar Aktiv, 22, nga Mitrovicë

ValonnMehmeti për herë të fundit ishte:
14 Maj 2014