1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ValonMehmeti
Aktiviteti i fundit:
5 Maj 2015
Anëtarësuar:
12 Nëntor 2012
Postimet:
292
Pëlqimet:
171
Pikë nga trofetë:
53
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Maj 1998 (Mosha: 22)
Vendndodhja:
Mitrovicë
Profesioni:
Dizajner

Shpërndaje faqen

ValonMehmeti

Anëtar Aktiv, Mashkull, 22, nga Mitrovicë

ValonMehmeti për herë të fundit ishte:
5 Maj 2015