1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
valongfx
Aktiviteti i fundit:
2 Maj 2020
Anëtarësuar:
2 Maj 2020
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Shtator 1998 (Mosha: 22)
Profesioni:
Graphics Designer

Shpërndaje faqen

valongfx

Anëtar, Mashkull, 22

Dizajner Grafik 2 Maj 2020

valongfx për herë të fundit ishte:
2 Maj 2020