1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following VaLoN

 1. abdullah92

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. albanaloriki

  Anëtar Aktiv, Femër
  Postimet:
  156
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 3. albion154

  Anëtar Fillestar
  Postimet:
  57
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 4. alblandi

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 5. alcodergirl

  Anëtar, Femër, 27
  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  3
 6. Amant

  Anëtar, Mashkull, 24
  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
 7. Anduela12

  Anëtar, Femër, 21
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 8. ard`koo

  Anëtar
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 9. arku

  Anëtar, 30, nga #!/bin/bash
  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 10. armand92

  Anëtar, Mashkull, 30
  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
 11. bahrudin

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
 12. bicca

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 32, nga vushtrri
  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
 13. Big-SMoke

  Anëtar Aktiv, 29, nga n'Rrug
  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 14. BIGBOSI

  Anëtar
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 15. CausingTraumaZ

  Anëtar
  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 16. chrOnnics

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 17. CR4ZYHUNT3R

  Anëtar
  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 18. CybeRnotic

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  1,933
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  68
 19. DailyTeCh

  Anëtar Legjendë
  Postimet:
  2,054
  Pëlqimet:
  296
  Pikë nga trofetë:
  153
 20. dardankrasniqi

  Anëtar i Njohur, 29, nga Pejë
  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38