1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ValmiR R.
Aktiviteti i fundit:
9 Dhjetor 2019
Anëtarësuar:
15 Prill 2017
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
30 Tetor 1986 (Mosha: 33)

Shpërndaje faqen

ValmiR R.

Mashkull, 33

ValmiR R. për herë të fundit ishte:
9 Dhjetor 2019