1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
valmir kqiku
Aktiviteti i fundit:
17 Qershor 2017
Anëtarësuar:
5 Tetor 2015
Postimet:
30
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
6

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
18 Nëntor 1988 (Mosha: 31)

Shpërndaje faqen

valmir kqiku

Anëtar, Mashkull, 31

valmir kqiku për herë të fundit ishte:
17 Qershor 2017