1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të Valdrin Miftari

 1. Valdrin Miftari u përgjigjë tek tema Ndihmë Ps4 kontroller.

  Provo me kabell tjeter se edhe mu mndodh me do kablla te vjeter nganjeher nuk konektohen

  6 Gusht 2020 në ora 15:44
 2. Valdrin Miftari u përgjigjë tek tema Diskutim Si te rrisim nje Facebook page?.

  a din permes promotes mi ble me cmim te lir shembull 0.001 - 0.007 per LIKE me shku ?

  6 Gusht 2020 në ora 15:37