1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following Valdrin Miftari

 1. p'laaY [B]'ooy'S

  Anëtar Aktiv, 31, nga amerik
  Postimet:
  257
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 2. Rinor Hajdini

  Mashkull, 26
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 3. WhySoBad

  Anëtar, 28, nga Tirane
  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0