1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Valdrin Miftari
Aktiviteti i fundit:
26 Shtator 2023 në ora 23:30
Anëtarësuar:
21 Dhjetor 2010
Postimet:
826
Pëlqimet:
22
Pikë nga trofetë:
38
Ditëlindja:
23 Tetor 1994 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

Valdrin Miftari

Anëtar i Njohur, 28

Valdrin Miftari për herë të fundit ishte:
26 Shtator 2023 në ora 23:30