1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members valdrin fetoshi is Following

 1. [email protected]

  Anëtar i Njohur, 25, nga Kosove
  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
 2. Arsim N.

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
 3. Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
 4. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,496
  Pëlqimet:
  2,085
  Pikë nga trofetë:
  448
 5. DoniChelsea

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38