1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Vaalmir1
Aktiviteti i fundit:
14 Dhjetor 2018 në ora 16:13
Anëtarësuar:
2 Korrik 2013
Postimet:
150
Pëlqimet:
24
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
25 Janar 1995 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

Vaalmir1

Anëtar Aktiv, Mashkull, 23

Vaalmir1 për herë të fundit ishte:
14 Dhjetor 2018 në ora 16:13