1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Uskana12
Aktiviteti i fundit:
19 Janar 2018 në ora 20:22
Anëtarësuar:
8 Gusht 2017
Postimet:
16
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
29 Prill 1996 (Mosha: 21)
Vendndodhja:
Kërçovë
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

Uskana12

Anëtar, Mashkull, 21, nga Kërçovë

.. 12 Janar 2018

Uskana12 për herë të fundit ishte:
19 Janar 2018 në ora 20:22