1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following Unnamed83

 1. Edmond 03

  Anëtar, Mashkull, 26
  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 19
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
 3. Universal

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ping of death
  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  53