1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
unikk
Aktiviteti i fundit:
14 Maj 2013
Anëtarësuar:
1 Gusht 2010
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Tirane
Profesioni:
Web Developer :)

Shpërndaje faqen

unikk

Anëtar, Mashkull, nga Tirane

unikk për herë të fundit ishte:
14 Maj 2013