1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
uck_aksh
Aktiviteti i fundit:
10 Prill 2010
Anëtarësuar:
3 Mars 2010
Postimet:
25
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekësit 1

Ditëlindja:
11 Mars 1975 (Mosha: 45)

Shpërndaje faqen

uck_aksh

Anëtar, 45

uck_aksh për herë të fundit ishte:
10 Prill 2010