1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
type_aleks
Aktiviteti i fundit:
5 Mars 2021
Anëtarësuar:
26 Shkurt 2021
Postimet:
3
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Janar 2004 (Mosha: 19)

Shpërndaje faqen

type_aleks

Anëtar, Mashkull, 19

:/ 26 Shkurt 2021

type_aleks për herë të fundit ishte:
5 Mars 2021