1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
true
Aktiviteti i fundit:
25 Nëntor 2014
Anëtarësuar:
25 Nëntor 2014
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Janar 1985 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

true

Anëtar, Mashkull, 35

true për herë të fundit ishte:
25 Nëntor 2014