1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
tRt
Aktiviteti i fundit:
25 Maj 2021
Anëtarësuar:
2 Qershor 2012
Postimet:
33
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
6

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Janar 1996 (Mosha: 25)
Profesioni:
Graphic Designer

Shpërndaje faqen

tRt

Anëtar, Mashkull, 25

tRt për herë të fundit ishte:
25 Maj 2021