1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Troy1
Aktiviteti i fundit:
1 Gusht 2018
Anëtarësuar:
23 Janar 2018
Postimet:
7
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
13 Maj 1996 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Troy1

Anëtar, Mashkull, 24

Troy1 për herë të fundit ishte:
1 Gusht 2018