1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Tripx
Aktiviteti i fundit:
26 Shkurt 2019
Anëtarësuar:
28 Nëntor 2015
Postimet:
140
Pëlqimet:
33
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Prill 1988 (Mosha: 32)

Shpërndaje faqen

Tripx

Anëtar Aktiv, Mashkull, 32

Tripx për herë të fundit ishte:
26 Shkurt 2019