1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Tripleta
Aktiviteti i fundit:
19 Dhjetor 2019
Anëtarësuar:
17 Maj 2018
Postimet:
7
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Gusht 1989 (Mosha: 32)

Shpërndaje faqen

Tripleta

Anëtar, Mashkull, 32

Tripleta për herë të fundit ishte:
19 Dhjetor 2019