1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
TrimX
Aktiviteti i fundit:
11 Nëntor 2019
Anëtarësuar:
1 Shtator 2011
Postimet:
31
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
6

Ndjekë 2

Ditëlindja:
3 Nëntor 1988 (Mosha: 31)
Vendndodhja:
Prishtine

Shpërndaje faqen

TrimX

Anëtar, 31, nga Prishtine

TrimX për herë të fundit ishte:
11 Nëntor 2019