1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Trenggo
Aktiviteti i fundit:
10 Shtator 2015
Anëtarësuar:
10 Shtator 2015
Postimet:
7
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Nëntor 1999 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

Trenggo

Anëtar, Mashkull, 20

Trenggo për herë të fundit ishte:
10 Shtator 2015