1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
TotalVirus
Aktiviteti i fundit:
15 Janar 2022
Anëtarësuar:
11 Tetor 2010
Postimet:
33
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
6
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
8 Tetor 1987 (Mosha: 34)
Vendndodhja:
Shqipëri

Shpërndaje faqen

TotalVirus

Anëtar, Mashkull, 34, nga Shqipëri

"LIFE IS HARD IF YOU MAKE IT HARD". 24 Maj 2013

TotalVirus për herë të fundit ishte:
15 Janar 2022