1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Torpedo
Aktiviteti i fundit:
7 Maj 2019
Anëtarësuar:
8 Shtator 2017
Postimet:
18
Pëlqimet:
17
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Prill 2000 (Mosha: 20)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

Torpedo

Anëtar, Mashkull, 20

https://github.com/klendi 17 Shtator 2018

Torpedo për herë të fundit ishte:
7 Maj 2019