1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members tonkeri is Following

 1. daneelavdiu

  Anëtar, 30
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 2. DarKr0x

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,291
  Pikë nga trofetë:
  358
 3. Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,259
  Pëlqimet:
  1,438
  Pikë nga trofetë:
  343