1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
tonkeri
Aktiviteti i fundit:
19 Shtator 2023 në ora 11:02
Anëtarësuar:
5 Janar 2012
Postimet:
169
Pëlqimet:
27
Pikë nga trofetë:
38
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Maj 1985 (Mosha: 38)
Vendndodhja:
Vushtrri
Profesioni:
Webmaster

Shpërndaje faqen

tonkeri

Anëtar Aktiv, Mashkull, 38, nga Vushtrri

tonkeri për herë të fundit ishte:
19 Shtator 2023 në ora 11:02