1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
toniyayo
Aktiviteti i fundit:
25 Mars 2019
Anëtarësuar:
4 Janar 2016
Postimet:
24
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Mars 1993 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

toniyayo

Anëtar, Mashkull, 27

toniyayo për herë të fundit ishte:
25 Mars 2019