1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
TomiAlb
Aktiviteti i fundit:
26 Mars 2020 në ora 02:35
Anëtarësuar:
20 Janar 2019
Postimet:
4
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
7 Maj 1995 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

TomiAlb

Anëtar, Mashkull, 24

TomiAlb për herë të fundit ishte:
26 Mars 2020 në ora 02:35