1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Tomi.M
Aktiviteti i fundit:
17 Shtator 2019
Anëtarësuar:
13 Maj 2016
Postimet:
72
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
23

Ndjekë 1

  1. sg1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
7 Maj 1995 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

Tomi.M

Anëtar Fillestar, Mashkull, 25

Tomi.M për herë të fundit ishte:
17 Shtator 2019