1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Toli28
Aktiviteti i fundit:
26 Korrik 2019
Anëtarësuar:
1 Korrik 2019
Postimet:
4
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Gusht 1991 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

Toli28

Anëtar, Mashkull, 28

Toli28 për herë të fundit ishte:
26 Korrik 2019