1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Tinii-boy
Aktiviteti i fundit:
4 Qershor 2020
Anëtarësuar:
17 Janar 2016
Postimet:
27
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Shtator 2000 (Mosha: 19)

Shpërndaje faqen

Tinii-boy

Anëtar, Mashkull, 19

Tinii-boy për herë të fundit ishte:
4 Qershor 2020